Account


Bewerk mijn account

   

U kunt ook rechtstreeks naar deze website gaan met www.vbbjpp.be of www.vbbjpp.eu !

You can also access to this website directly with www.vbbjpp.be or www.vbbjpp.eu !

————————————————————————

BIJEENROEPING VAN DE ALGEMENE VERGADERING BUITENGEWOON

VAN 13 MAART 2023

Agenda: statutenwijziging >>> Klik hier om te lezen

————————————————————————

UITNODIGING VOOR DE ALGEMENE VERGADERING

VAN 22 FEBRUARI 2022
(Boekjaar 2021)

Klik hier om de agenda, locatie en tijd te bekijken van AV.

Veel dank om uw aanwezigheid te bevestigen via onderstaande antwoordstrook >> hier

————————————————————————

ALGEMENE VERGADERING VAN 22 FEBRUARI 2021
(Boekjaar 2020)

Het woord van de voorzitter

De onzekerheden over de evolutie van de gezondheidssituatie heeft de raad van bestuur van uw beroepsvereniging ertoe aangezet om de statutaire algemene vergadering op een “niet-fysieke” manier te organiseren.
Bij de horeca werd het huren van een vergaderruimte een onmogelijke taak en de voorzorgsmaatregelen blijven, en terecht, primeren bij veel van onze leden.

Onze algemene vergadering zal daarom medio februari digitaal of per post plaatsvinden, zoals voorzien in de statuten van de vereniging.
Alle gebruikelijke documenten zijn ofwel beschikbaar op de website of worden u per post toegestuurd. Aangezien het bij elke jaarlijkse vergadering het belangrijk is om uw stem te krijgen ( goedkeuring, weigering of onthouding), evenals uw keuze voor de leden van de raad van bestuur, kunt u met een stemformulier uw voorkeur geven op elk punt.
Dit document moet zo snel mogelijk, maar uiterlijk 1 maart 2021, aan ons worden teruggestuurd.

De stembiljetten worden voor 15 maart geteld en het verslag van deze virtuele AV zal u worden meegedeeld door middel van een speciale “Nieuwsbrief” die u zoals gebruikelijk enkele weken later per post wordt toegestuurd.

Ik hoop oprecht dat onze algemene vergadering in februari … 2022 kan plaatsvinden op een meer traditionele en gezellige manier, zoals het geval was bij de laatste edities.
Blijf tot die tijd gezond en draag zorg voor uzelf en uw dierbaren; met de geluksmomenten die we in 2021 zullen verzamelen, zullen we het historische jaar dat we hebben beleefd, enigszins proberen uit te wissen.

Dit is de wens namens de raad van bestuur van VBBJPP voor u allen.

Collegiale groeten.
Jean-Pierre ALVIN
Voorzitter VBBJPP

————————————————————————

Dagorde

Punt 1 : Goedkeuring van het pv van de algemene vergadering van 18 februari 2020.
Punt 2 : Verslag van de raad van bestuur.
Punt 3 : Financieel verslag en rekeningen 2020.
Punt 4 : Kwijting aan de bestuurders.
Punt 5 : Begroting 2021.
Punt 6 : Toegangsrecht en de bijdrage voor 2022.
Punt 7 : Verkiezing van de uittredende en herverkiesbare bestuurders.
Punt 8 : Verkiezing van de nieuwe bestuurders.

Guy Broeckhove, ruim vier decennia actief in de media. Begon in 1973 als DJ bij de Vlaamse zeezender Radio Atlantis. Daarna via Radio Luxemburg 208m en RTL. Na zijn opleiding acteur aan het Concervatorium Gent liep hij stage bij BRTN. Hieruit volgde een contract als producer/presentator bij Radio 1 en tal van muziekprogramma’s voor TV1. In 1986 ontving hij de SABAM onderscheiding voor één van zijn programma’s op Radio 1. Internationaal was hij de productie- en event assistent tijdens de World Music Awards en presentator van de Belgische versie op BRTN. Momenteel nog steeds actief als radio & televisiepresentator en producer van twee muziekproducties. Tenslotte heeft hij naast muziek een enorme passie voor helikopters.

Olivier Koulischer (geboren in 1959) is schilder en heeft een kandidatuur burgerlijk ingenieur aan de VUB. Al meer dan twintig jaar schrijft hij onder verschillende pseudoniemen, waarvan Dominique Lysse het meest gebruikte is. Zijn teksten zijn gepubliceerd in culturele tijdschriften: Revue Générale, Francophonie Vivante, Revue Giono (Frankrijk) alsook in tijdschriften van de Belgische Vereniging van Leraren Frans. We kunnen een idee krijgen van zijn werk door online de tien artikelen te raadplegen die in 2019-2020 op de AJPBE/VBBJPP-website zijn gepubliceerd.

 

Punt 9 : Benoeming van de voorzitter.
Punt 10 : Allerlei…

STEMMEN